Kontakt

Sono Brands AB Hörngatan 5, 573 42 Tranås Box 196, 573 22 Tranås Tel vxl: 0140 77 14 00

Showroom, Stockholm Hesselmans Torg 5, 131 54 Nacka

Showroom, Malmö Firmavägen 6, 213 76 Malmö

Beställningsinformation:

Vi har nya öppettider!
8.00 – 16.00

För snabbast service kontakta oss på följande sätt:

Beställning – order@sonobrands.se
Reklamation – reklamation@sonobrands.se
Allmänna frågor, ändringar, offert och leveransfrågor – info@sonobrands.se

Frida Argus Lago

Innesälj order / offert
0140 77 14 00
frida.lago@sono.se

Josefine Alm

Innesälj order / offert
0140 77 14 00
josefine.alm@sonobrands.se

Carina Bang Laurén

Distriktschef Syd
0140 77 14 02
carina.bang@sonobrands.se

Louise Borg

Anbud/marknad
0140 77 14 10
louise.borg@sonobrands.se

Magnus Gårdhed

VD
0140 77 14 41
magnus.gardhed@sonobrands.se

Daniel Jern

Innesälj/anbud
0140 77 14 00
daniel.jern@sonobrands.se

Sabina Jismark

marknads- & sortimentsansvarig
0140 77 14 09
sabina.jismark@sonobrands.se

Mette Ljungberg

Innesälj order / offert
0140 77 14 00
mette.ljungberg@sonobrands.se

Mia Magnusson

Distriktschef Mellan / Norr
0140 77 14 01
mia.magnusson@sonobrands.se

Matilda Svenler

Distriktschef Väst/Syd
0140 77 14 18
matilda.svenler@sonobrands.se

Jenny Wallström Lindahl

Distriktschef Stockholm/Mälardalen
0140 77 14 30
jenny.lindahl@sonobrands.se